foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
ZSR w Sokółce
ul. Polna 1 16-100 Sokółka zsrsok@zsrsokolka.pl tel. 857112044

Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce

technikprzemysłu mody2         plakate rekrutacja2        

             Technik rolnik

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik żywienia i usług gastronomicznych

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik hotelarstwa

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik ekonomista

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

M I K O Ł A J K I !!!

Dzisiaj w naszej Szkole odbył się Kiermasz Mikołajkowy, podczas którego można było kupić przepyszne ciasta, desery oraz smakowite przekąski. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc potrzebującym uczniom naszej Szkoły.

Szczególnie chcielibyśmy podziękować p. Dorocie Gudalewskiej i Sylwii Czaban oraz uczniom klas pierwszych gastronomicznych za ogrom wysiłku, który włożyli w przygotowanie potraw na Kiermasz Mikołajkowy.

W poniedziałek poinformujemy o sumie zebranych pieniędzy.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział.

Samorząd Uczniowski

 

Mikołajkowa zbiórka z SFL

W dniu 6 grudnia 2019 r., siedmiu uczniów ze szkolnego koła wolontariatu wraz z opiekunem panią Małgorzatą Chomko, uczestniczyło w zbiórce pieniędzy organizowanej przez Sokólski Fundusz Lokalny pod hasłem „Święty Mikołaj największy filantropem był”.

 

6 grudnia 2019 r. odbyły się warsztaty na temat szkodliwości substancji psychoaktywnych z uwzględnieniem ich zastosowania w dopalaczach. W warsztatach udział wzięli uczniowie wszystkich klas drugich.

Zajęcia prowadziła Pani Anna Jasińczuk z Ośrodka leczenia uzależnień REVENU w Białymstoku

 

2 grudnia 2019r w Zespole Szkół Rolniczych w Sokółce odbyła się akcja poboru krwi zorganizowana przez Szkolne Koło PCK. Podczas akcji 33 osoby oddały krew. Łącznie zebrano ponad 14litrów krwi.

Głównym celem akcji była pomoc nie tylko ofiarom nieszczęśliwych wypadków, ale wszystkim potrzebującym mając na uwadze, że kiedyś sami możemy potrzebować takiego daru serca.

Zainteresowanie, jak i sama akcja pokazuje, że jest ogromna potrzeba i chęć oddawania krwi. Wszystkim, którzy darem swego serca zechcieli się podzielić w imieniu naszego koła składam serdeczne podziękowania, jednocześnie prosząc o równie ofiarne uczestnictwo w kolejnych naszych akcjach - Anna Giedzicz (opiekun Szkolnego Koła PCK)..