foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
ZSR w Sokółce
ul. Polna 1 16-100 Sokółka zsrsok@zsrsokolka.pl tel. 857112044

Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce

technikprzemysłu mody2         plakate rekrutacja2        

             Technik rolnik

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik żywienia i usług gastronomicznych

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik hotelarstwa

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik ekonomista

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Wróżby Andrzejkowe

Tradycyjnie wróżby andrzejkowe są przeprowadzane w wigilię świętego Andrzeja, czyli w wieczór 29 listopada. W tym dniu (co prawda nie wieczorem J)  samorząd uczniowski pod opieką pani Renaty Sudorowskiej i pani Joanny Pac, przygotował wróżby związane z tradycją Andrzejek. Jest to doskonały czas na poznanie własnej przyszłości. Dlatego też, młodzież chętnie uczestniczyła w zabawach i wróżbach przygotowanych przez koleżanki i kolegów ze szkoły. Swoją przyszłość poznać chcieli także nauczyciele i brali udział w zabawie.

Foto: T. Otoka

 

Warsztaty teatralne po raz kolejny

28 listopada 2019 r. odbyły się warsztaty teatralne młodzieży z koła recytatorsko-teatralnego pod kierunkiem pana Mariusza Orzełka. Efektem finalnym spotkań będzie bajka muzyczna w wykonaniu młodzieży.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Księgarni A KUKU w Sokółce.

Foto: T. Otoka

 

27.11.2019r odbyło się spotkanie klas III pt. „Cyberprzemoc.”., którego przewodnim tematem były zagrożenia związane z korzystaniem przez młodzież z Internetu, gier komputerowych oraz innych aplikacji. O najważniejszych niebezpieczeństwach czyhających w Internecie opowiadała pani pedagog Joanna Czaplińska.


Również w tym dniu klasa I THRp oraz klasa I TŻp uczestniczyła w spotkaniu prowadzonym przez funkcjonariusza policji st. post. Paulinę Olechno „Mam wybór wybieram rozsądek. Odpowiedzialność prawna nieletnich”. Pogadanka miała na celu przybliżenie uczniom wybrane konsekwencje prawne, które ponoszą nieletni kiedy wejdą w konflikt z prawem. Uczniowie dowiedzieli się także, jakie działania realizuje Policja ze swojej strony w przypadku ujawnienia osób nieletnich, które popełniły czyn karalny bądź dopuściły się demoralizacjji. Policjantka przestrzegała również, że nieodpowiedzialne i bezmyślne zachowanie, często tylko po to, by zaimponować kolegom, może znacząco wpłynąć na ich dorosłe życie.