foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
ZSR w Sokółce
ul. Polna 1 16-100 Sokółka zsrsok@zsrsokolka.pl tel. 857112044

Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce

arch.png

          

 Technik rolnik

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik żywienia i usług gastronomicznych

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik hotelarstwa

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik ekonomista

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

15 marca 2023 r. w murach Zespołu Szkół Rolniczych w Sokółce uczniowie klas podstawowych, szkół ponadpodstawowych powiatu sokólskiego zmagali się w V Powiatowym Konkursie Angielsko – Rosyjskim „Poliglota”.  Inicjatorkami konkursu były p. Anita Hanczaruk i p. Agnieszka Woronowicz. Celem konkursu była popularyzacja języków obcych w szkole, motywowanie młodzieży do doskonalenia świadomego i celowego posługiwanie się językiem angielskim i językiem rosyjskim.

W konkursie wzięło udział 16 uczniów: 6 uczniów szkół podstawowych i 10 uczniów szkół ponadpodstawowych.

Wśród uczniów szkół ponadpodstawowych I miejsce zajęła Julita Łuksza z Zespołu Szkół Rolniczych w Sokółce, II – Roman Szkielda z Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej, III – Monika Lenkiewicz z Zespołu Szkół Rolniczych w Sokółce.

Najlepsi wśród uczniów młodszej grupy wiekowej okazali się: I miejsce – Anastazja Wieliczko (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce), II miejsce – Nikola Żukiewicz (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce), III miejsce – Gabriel Niewiński (Szkoła Podstawowa  z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie).

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, a zdobywcy miejsc  I-III nagrody rzeczowe, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sokółce.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!