^Back To Top

Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala

plakat zjazd

Polska smakuje. III Targi Turystyczne AgroEko w Augustowie.

W sobotę 7 lipca odbyła się XVIII edycja konkursu "Nasze kulinarne dziedzictwo". Wydarzenie patronatem honorowym objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a organizatorem było miasto Augustów oraz Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie III TŻ A Anna Harasim i Piotr Hrynko, którzy ze swoimi potrawami stanęli na podium i zajęli I miejsce. Opiekę nad uczniami sprawowały: Sylwia Czaban i Anna Malczyk

ZNOWU NA PODIUM

 23 czerwca,  uczennice klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych Angelika

Gut i Natalia Kozłowska zajęły I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym ,, Niepodległa Polska Smakuje”. Całe wydarzenie miało miejsce podczas XXV Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie. Opiekę nad uczennicami sprawowały: Sylwia Czaban i Anna Malczyk.

GRATULUJEMY !!! 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

To właśnie dzisiaj 22 czerwca 2018r. rozpoczynamy zasłużony odpoczynek po całorocznych zmaganiach!!!

Cała społeczność ZSR w Sokółce, zebrała się w auli aby podsumować rok szkolny. Pani Dyrektor nagrodziła uczniów którzy osiągnęli najlepszy wynik w nauce. Wyróżnienia i podziękowania otrzymali również uczniowie reprezentujący szkołę w zawodach sportowych, kole recytatorsko-teatralnym, kole wolontariatu oraz konkursach i olimpiadach na szczeblu powiatowym, wojewódzkim oraz ogólnopolskim.

Podczas uroczystości obecny był Członek Zarządu Powiatu Sokólskiego - Pan Krzysztof Szczebiot który wręczył nagrody dla trzech uczennic z najwyższą średnią w szkole. W trakcie wręczania nagród przybył również Pan Piotr Rećko - Starosta Sokólski, który życzył wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji.

My również życzymy bezpiecznych wakacji, do zobaczenia we wrześniu

Copyright © 2013. ZSR w Sokółce  Rights Reserved.