foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
ZSR w Sokółce
ul. Polna 1 16-100 Sokółka zsrsok@zsrsokolka.pl tel. 857112044

Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce

technikprzemysłu mody2    projekt         plakat        

             klikTechnik rolnik

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik żywienia i usług gastronomicznych

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik hotelarstwa

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik ekonomista

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Polska smakuje. III Targi Turystyczne AgroEko w Augustowie.

W sobotę 7 lipca odbyła się XVIII edycja konkursu "Nasze kulinarne dziedzictwo". Wydarzenie patronatem honorowym objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a organizatorem było miasto Augustów oraz Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie III TŻ A Anna Harasim i Piotr Hrynko, którzy ze swoimi potrawami stanęli na podium i zajęli I miejsce. Opiekę nad uczniami sprawowały: Sylwia Czaban i Anna Malczyk