foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
ZSR w Sokółce
ul. Polna 1 16-100 Sokółka zsrsok@zsrsokolka.pl tel. 857112044

Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce

arch.png

NABÓR KANDYDATÓW do ZSR w Sokółce

               

 Technik rolnik

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik żywienia i usług gastronomicznych

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik hotelarstwa

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik ekonomista

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Konkurs Wiedzy Biblijnej – Etap Diecezjalny 2023 r.

20 kwietnia 2023 roku młodzież z ZSR w Sokółce w osobach: Weronika Bułkowska klasa II TŻ, Michał Burak klasa IV TŻ p oraz Bartosz Gieniusz klasa I TE pod opieką Pani Beata Olszewskiej-Białobłockiej uczestniczyła w Diecezjalnym Etapie Konkursu Wiedzy Biblijnej w Białymstoku. Niestety naszym uczniom nie udało się przejść do etapu ogólnopolskiego ale jesteśmy dumni z nich, że podjęli walkę. Serdecznie im dziękujemy i gratulujemy.