foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
ZSR w Sokółce
ul. Polna 1 16-100 Sokółka zsrsok@zsrsokolka.pl tel. 857112044

Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce

arch.png

NABÓR KANDYDATÓW do ZSR w Sokółce

               

 Technik rolnik

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik żywienia i usług gastronomicznych

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik hotelarstwa

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik ekonomista

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Nie mogło Nas tam nie być!

21 lutego w ZSCKR w Janowie zebrali się fani śpiewu i nauki języków obcych. A wszystko to za sprawą zorganizowanego tam Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej. Naszą Szkołę reprezentowali Gabriela Kuklik i Antoni Piskurewicz. Oprócz pięknego wokalu zaprezentowali oni znakomity poziom fonetyczny języków, w których wykonali wybrane przez siebie utwory. Bo przecież także w ten sposób uczymy się języków obcych! Zachęcamy więc wszystkich do nucenia, a naszym artystom gratulujemy występów.