foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
ZSR w Sokółce
ul. Polna 1 16-100 Sokółka zsrsok@zsrsokolka.pl tel. 857112044

Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce

arch.png

NABÓR KANDYDATÓW do ZSR w Sokółce

               

 Technik rolnik

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik żywienia i usług gastronomicznych

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik hotelarstwa

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik ekonomista

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

W dniu 1 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku nasza uczennica Martyna Ignatowicz, laureatka etapu powiatowego, reprezentowała naszą szkołę oraz Powiat Sokólski podczas Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS. Martynie nie udało się zająć miejsca na podium, jednak osiągnęła bardzo dobry wynik, świadczący o wysokim poziomie wiedzy na temat zapobiegania zakażeniom HIV, chorobom drogą płciową oraz kształtowanie pozytywnych postaw wobec ludzi żyjących z HIV i chorych na AIDS. Martynie Ignatowicz serdecznie gratulujemy!!!
Joanna Czaplińska.