foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
ZSR w Sokółce
ul. Polna 1 16-100 Sokółka zsrsok@zsrsokolka.pl tel. 857112044

Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce

arch.png

NABÓR KANDYDATÓW do ZSR w Sokółce

               

 Technik rolnik

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik żywienia i usług gastronomicznych

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik hotelarstwa

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik ekonomista

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

 Wielki sukces uczennic ZSR w Sokółce!!!
28 kwietnia w świetlicy PSSE w Sokółce odbyły się eliminacje powiatowe Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS. Celem Olimpiady jest poszerzenie wiedzy młodzieży nt. zapobiegania zakażeniom HIV, chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz kształtowanie pozytywnych postaw wobec osób zakażonych wirusem HIV.
Naszą szkołę reprezentowały: Martyna Ignatowicz, Kinga Prokorym, Mozalewska Kamila, Kamieńska Emilia z klasy III TEp oraz Polewko Natalia z klasy III TEg. Wszystkie uczennice godnie reprezentowały naszą szkołę uzyskując wysokie lokaty, ale zaszczytne I miejsce zajęła Martyna Ignatowicz natomiast II miejsce zajęła Kinga Prokorym!!!Obie uczennice będą reprezentowały naszą szkołę oraz Powiat Sokólski podczas Finału Wojewódzkiej Olimpiady wiedzy o HIV/AIDS. Gratulujemy dziewczynom wiedzy, gdyż poziom rywalizacji był bardzo wysoki a pytania niezwykle trudne. Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów!!!!
J.Czaplińska
D.Klej