foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
ZSR w Sokółce
ul. Polna 1 16-100 Sokółka zsrsok@zsrsokolka.pl tel. 857112044

Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce

technikprzemysłu mody2         plakat        

             Technik rolnik

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik żywienia i usług gastronomicznych

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik hotelarstwa

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik ekonomista

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

W dniu 23.09.2021 r. pierwszoklasiści zostali ostatecznie włączeni w poczet uczniów Zespołu Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego – Hubala w Sokółce, tym samym przyjmując na siebie wszystkie prawa, przywileje i obowiązki.

Tak zwane "otrzęsiny" klas pierwszych, czyli popularnie "chrzest kotów" były zabawą połączoną z bezwzględną rywalizacją uczniów klas I i ich wychowawców o palmę pierwszeństwa w poszczególnych konkurencjach oraz w klasyfikacji końcowej.

,,Kociaki” rywalizowały w następujących konkurencjach: kalambury, układanie kostki Rubika, budowanie sześcianu. Ich obowiązkiem było też namalowanie portretu wychowawcy, zareklamowanie swojego profilu nauczania oraz odpowiedź na pytania dotyczące naszej szkoły. Wychowawcy również zmierzyli się w jednej z konkurencji. Ich zadaniem było namalowanie portretu Pana Dyrektora Dariusza Żołądkowskiego.

Po zakończeniu wszystkich konkurencji i po podliczeniu punktacji jurorzy ogłosili werdykt i przedstawili końcową klasyfikację. Zdobywcami pierwszego miejsca zostali uczniowie klasy I Technik Ekonomista.


" Otrzęsiny"  okazały się świetną zabawą zarówno dla młodzieży jak i nauczycieli. Pokazały jak można kulturalnie spędzać czas integrując jednocześnie środowisko uczniowskie.

Uroczystość została zorganizowana przez uczniów reprezentujących klasy maturalne, pod opieką p. Joanny Pac oraz p. Anny Giedzicz.