foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
ZSR w Sokółce
ul. Polna 1 16-100 Sokółka zsrsok@zsrsokolka.pl tel. 857112044

Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce

technikprzemysłu mody2    projekt         plakat        

             klikTechnik rolnik

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik żywienia i usług gastronomicznych

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik hotelarstwa

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

Technik ekonomista

ZSR w Sokółce

Czytaj więcej

100 Rocznica Bitwy Niemeńskiej

13 września 2020 r., odbyły się uroczyste obchody 100 rocznicy Bitwy Niemeńskiej pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

W uroczystościach, jak co roku uczestniczyła młodzież Naszej szkoły wraz ze sztandarem szkoły. W poczcie sztandarowym szkołę reprezntowali następujący uczniowie:  Kacper Żuk, Oliwia Steć, Anna Borys z klasy II Technik ekonomista po szkole podstawowej, Dawid Kożuchowski, Martyna Szmidt z klasy II Technik żywienia i usług gastronomicznych po szkole gimnazjalnej, Martyna Wróblewska z klasy II Technik hotelarstwa po szkole gminazjalnej oraz Wiktoria Żoch z klasy I Technik ekonomista pod opieka Pani Doroty Gudalewskiej.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą Polową a po jej zakończeniu uczestnicy udali się pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie odbyły się uroczystości patriotyczne: podniesienie Flagi Państwowej, odśpiewanie Hymnu Państwowego, przemówienia okolicznościowe, odsłonięcie tablicy upamiętniającej Bitwę Niemeńską, salwa honorowa, złożenie wieńców i kwiatów.

 

Otwarcie Szlaku Dywizji Górskiej gen. Bryg. Andrzeja Galicy w Wojnie 1920 r.

W dniu 19 września 2020 r., uczniowie Naszej szkoły wraz ze sztandarem uczestniczyli w otwarciu Szlaku Dywizji Górskiej gen. Bryg. Andrzeja Galicy w Wojnie 1920 r. Uroczystości rozpoczęły się na cmentarzu parafialnym w Sokółce. Zgromadzeni goście mogli zapoznać się z historią Strzelców Podhalańskich na naszym terenie. Następnie po wspólnej modlitwie złożono kwiaty i zapalono znicze na grobach żołnierzy.

W poczcie sztandarowym szkołę reprezentowali:  Michał Wyszyński – klasa II TEg, Kinga Dowgiert oraz Aleksandra Kucharewicz – klasa IV TH. Opiekunem młodzieży była Pani Dorota Gudalewska.

 

WYKOPKI 2020

22 września 2020 r. uczniowie uczący się w klasach w zawodzie technik rolnik w ramach zajęć praktycznych uczestniczyli w wykopkach na szkolnym polu. Po wykopaniu wszystkich ziemniaków, rozpalone zostało ognisko i wszyscy uczestnicy spokojnie zjedli kiełbaski na zakończenie pracy.