^Back To Top

Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala

Finał Licealiady Województwa Podlaskiego w Lidze Lekkoatletycznej odbył  się wspólnie z Memoriałem Aleksandra Wojny na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku. Ponad trzydziestu uczniów reprezentowało naszą szkołę.

Składy drużyn:

Dziewczęta: Bierko Angelika (II TŻ), Binkiewicz Patrycja (I TEp), Kondrat Ewelina (I TRHp), Kozakiewicz Weronika (II TŻ), Kudaszewicz Julia (I TRHp), Leosz Dominika (I TŻp), Łazarewicz Natalia (III TE), Łysik Julia (III TE), Nowak Aleksandra (IV TŻ), Polewko Natalia (I TEg), Prokorym Kinga (I TEp), Rej Roksana (I TŻg), Rochalska Joanna (I TŻg), Rudź Magdalena (I TŻp), Saniukiewicz Edyta (II TŻ)

Chłopcy: Bienasz Norbert (II TŻ), Bierko Mateusz (I TRHg), Biryło Sebastian (III TŻ), Borkowski Jakub (I TEg), Chociej Krzysztof (I TRHg), Czaplejewicz Hubert (I TEg), Gałęzki Norbert (II TRE), Halicki Krystian (III TE), Halicki Patryk (I TŻg), Ignatowicz Juliusz (III TE), Łockiewicz Adrian (I TŻg), Maksimczyk Michał (I TZg), Rakieć Mateusz (I TEp), Sadkowski Mateusz (III TE), Śliwa Jakub (I TŻg), Żygieło Dawid (I TRHp)

Wśród dziewcząt najlepsze wyniki/punkty osiągnęły: Polewko Natalia – V miejsce w biegu na 1500m/47pkt, Łysik Julia – V miejsce w rzucie oszczepem 600g/61pkt, Prokorym Kinga w skoku w dal – VII miejsce/51pkt, Kozakiewicz Weronika – VIII miejsce w rzucie oszczepem 500g/65pkt i Kudaszewicz Julia – X miejsce w biegu na 200m/54pkt. Drużynowo dziewczęta zajęły XIII pozycję (na wynik szkoły składało się 12 najlepszych rezultatów).

Natomiast wśród chłopców najlepiej zaprezentowali się: Sadkowski Mateusz – VI miejsce w rzucie oszczepem 800g/62pkt, Chociej Krzysztof – IX miejsce w biegu na 1500m/59pkt, Gałęzki Norbert – X miejsce w rzucie oszczepem 700g/55pkt, Borkowski Jakub – XI miejsce w rzucie dyskiem 1,5kg/57pkt, Rakieć Mateusz – XII miejsce w rzycie oszczepem 700g/55pkt, Maksimczyk Michał – XII miejsce w rzucie dyskiem 1,5kg/50pkt, Ignatowicz Juliusz – XIII miejsce w pchnięciu kulą 6kg/70pkt, Halicki Krystian w biegu na 100m/66pkt, Czaplejewicz Hubert w pchnięciu kulą 5kg/64pkt i Żygieło Dawid w pchnięciu kulą 5kg/58pkt. Drużynowo wśród chłopców szkoła zajęła XX miejsce (12 najlepszych wyników).

Zawodnikom serdecznie gratulujemy udanego startu !

Opiekunowie: Kuklicz Anna, Konrad Stackiewicz

Copyright © 2013. ZSR w Sokółce  Rights Reserved.