^Back To Top

Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala

I Zjazd Absolwentów ZSR

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ankieta uczestnictwa w I zjeździe absolwentów

Drodzy Absolwenci  ZSR w Sokółce!

Aby godnie uczcić nadchodzący Jubileusz 5O- lat Naszego Kochanego Rolnika, powstaje ku wiecznej pamięci publikacja zawierająca historię Naszej Szkoły i wykazy szkolnej społeczności.

Jeśli zatem dysponujecie zdjęciami, miłymi wspomnieniami i chcielibyście je utrwalić, prosimy o przesyłanie ich w formie elektronicznej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wersji drukowanej na adres szkoły: ul. Polna 1 koniecznie z dopiskiem:

Na cześć wspomnień! lub 50-te urodziny Rolnika!

 Czekamy nie tylko na fotografie (z krótkim opisem i datą wydarzenia), ale też na anegdoty o szkole, wypowiedzi na temat niezapomnianych belfrów i chwil na terenie szkoły.

Dziękujemy i czekamy!

50 – lecie Zespołu Szkół Rolniczych w Sokółce

W dniu 15 stycznia 2018 r. odbyło się drugie spotkanie organizacyjne dotyczące obchodów 50 – lecia istnienia Zespołu Szkół Rolniczych w Sokółce. Absolwenci, którzy uczestniczyli w spotkaniu podzielili między sobą zadania do wykonania, tak aby na kolejnym zebraniu określić działania które będą realizowane.

Kolejne spotkanie absolwentów zostało zaplanowane na dzień 08 lutego 2018 r., godzina 16.30 w budynku ZSR w Sokółce, ul. Polna 1.

Serdecznie zapraszamy

Copyright © 2013. ZSR w Sokółce  Rights Reserved.